+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


2022-11-09

Busy do Holandii z adresu pod adres


Busy do Holandii z adresu pod adres

Usługa "door to door", czyli "od drzwi do drzwi" polega na odbiorze Państwa spod drzwi domu i dowiezieniu na wskazany adres w Polsce, Holandii czy Niemczech. To najlepsza opcja dla wszystkich, którzy cenią sobie czas, brak stresu i pieniądze. Przy rezerwacji busa podają Państwo dokładny adres zamieszkania, a my jesteśmy punktualnie pod drzwiami. Odbieramy Państwa i bezpośrednio na zaplanowanej trasie Polska-Niemcy-Holandia odstawiamy zgodnie z adresem wskazania.

Nasza usługa bardzo dobrze sprawdza się w mniejszych miejscowościach, bowiem tam są największe problemy z transportem. Stąd też wybór busa jako jedynego środka transportu za granicę. Cieszymy się, że nasza licencjonowana firma przewozu osób może służyć swoją pomocą i nowoczesnym zapleczem busów. Tanie busy do Holandii to przede wszystkim bezpieczne podróżowanie po Europie. Nasza podwójna obsada kierowców zawsze jest wypoczęta i gotowa do drogi. Dodatkowo częste przeglądy w autoryzowanym serwisie zapewniają bezawaryjną jazdę na całej trasie. Także wygodne i komfortowe warunki w busach dają poczucie szybko spędzonej podróży mimo tak wielu kilometrów.

Zapraszamy mieszkańców województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko - pomorskiego oraz okolic do korzystania z naszej usługi “z adresu pod adres”. Rezerwacji miejsc można dokonywać dzwoniąc pod numer +48 539 255 255 (codziennie od godziny 8:00 do 21:00) oraz poprzez kanały społecznościowe: WhatsApp, Viber, Messenger czy Instagram.

Zawsze jesteśmy punktualnie przy Państwach drzwiach.

Do zobaczenia.

«powrót