+48 539 255 255
   +31 683 314 456

2023-05-16

Jak tanio dostać się do Holandii?


Jak tanio dostać się do Holandii?

Holandia większości z nas kojarzy się z wiatrakami, dobrym jedzeniem i rowerami. Maj to czas tulipanów, którymi obsadzane są pola. Na ich cześć organizowane są wspaniałe targi kwiatowe. Widoki są przepiękne. Nasi Pasażerowie również mogą oglądać pola tulipanów z naszych busów, które codziennie kursują do holenderskich miast. Bowiem busy to najtańszym najszybszy i najbezpieczniejszy środek transportu dla mieszkańców aż czterech województw: lubuskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Jeśli poszukują Państwo taniego sposobu na dostanie się do Holandii czy Niemczech, to nasza licencjonowana firma przewozowa oferuje swoje usługi. Wozimy Państwa już ponad 10 lat, stąd nasze tak duże doświadczenie na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia. Działamy sprawnie i skutecznie, bowiem odbieramy Państwa spod drzwi domu, a odstawiamy pod wskazany adres. Nikt nie musi czekać na przystankach czy wiatach. Jesteśmy zgodnie z zaplanowanym grafikiem jazdy. Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo, które zapewnia podwójna obsada kierówców i nowa flota busów.

Zachęcamy do rezerwacji miejsc w naszych busach do Holandii przez cały rok. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały tydzień od 08:00 do 21:00. Szybko odpowiadamy na naszych profilach społecznościowych: WhatsApp, Viber, Messenger czy Instagram.

Życzymy miłych wrażeń z okien naszych busów.

«powrót