+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2021-10-21

Usługi przewozu paczek do Holandii


Usługi przewozu paczek do HolandiiUsługi przewozu paczek do HolandiiUsługi przewozu paczek do Holandii
Usługa przewozu paczek naszymi busami do Niemiec i Holandii działa bardzo dobrze, sprawnie i szybko. Przewóz paczek busami jest przede wszystkim konkurencyjny cenowo i czasowo zarówno dla nadawcy, jak i odbiorcy. Oczywiście paczki można nadawać w obie strony, z Polski do Holandii, czy z Holan... więcej»

2021-10-13

W ciepłym busie do Holandii


W ciepłym busie do HolandiiW ciepłym busie do HolandiiW ciepłym busie do Holandii
Październikowe dni mogą być już dość chłodne i wymagają od nas cieplejszej odzieży. Także w aucie bez włączenia ogrzewania nie ma mowy. Dlatego bardzo ważne jest sprawne ogrzewanie we wszystkich samochodach, zarówno w tych osobowych, ciężarowych czy busach. Nasze busy do Holandii... więcej»

2021-09-29

Rower to środek transportu dla Holendrów


Rower to środek transportu dla HolendrówRower to środek transportu dla HolendrówRower to środek transportu dla Holendrów
Rower po I Wojnie Światowej w Holandii stał się niezwykle popularnym środkiem lokomocji i zostało tak do dnia dzisiejszego. Dlatego też Holandia posiada najgęstszą sieć świetnie oznakowanych dróg rowerowych zarówno w miastach, jak i poza nimi. Ciekawostką jest fakt, iż Holandia jest je... więcej»