+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2022-08-07

Bezpieczeństwo na drodze w okresie letnim


Bezpieczeństwo na drodze w okresie letnimBezpieczeństwo na drodze w okresie letnimBezpieczeństwo na drodze w okresie letnim
Wakacje to czas wzmożonego ruchu na drogach całej Europy Zachodniej. Znacznie więcej aut osobowych, ale i autokarów wyjeżdża na zagraniczne podróże. Organizowanie wyjazdu za granicę jest trudniejsze, ponieważ musimy zapoznać się z przepisami drogowymi i innymi zasadami ruchu na drodze w ... więcej»

2022-07-24

Jeździmy całe wakacje do Niemiec i Holandii


Jeździmy całe wakacje do Niemiec i HolandiiJeździmy całe wakacje do Niemiec i HolandiiJeździmy całe wakacje do Niemiec i Holandii
Wakacje wakacjami, ale my nie zwalniamy tempa. Codziennie jeździmy do Holandii, bez względu na upał jaki obecnie mamy. W naszych busach panuje temperatura odpowiednia dla każdego naszego pasażera, bowiem nasza dwustrefowa klimatyzacja sprawdza się idealnie. Stąd nasz zapał do codziennych wyj... więcej»

2022-07-09

Klimatyzowane busy do Holandii


Klimatyzowane busy do HolandiiKlimatyzowane busy do HolandiiKlimatyzowane busy do Holandii
Ciepło i coraz cieplej, ale w naszych busach do Holandii utrzymujemy optymalną temperaturę na stałym poziomie. Jak to robimy? Właśnie dzięki dwustrefowej klimatyzacji. Klimatyzacja dwustrefowa to zaawansowany system i rewelacyjne rozwiązanie dla wszystkich pasażerów busa. Zasada działani... więcej»