+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2022-11-25

Codziennie nasze busy są w Holandii


Codziennie nasze busy są w Holandii Codziennie nasze busy są w Holandii Codziennie nasze busy są w Holandii
Codzienne kursy naszych busów do Holandii stały się dla naszych pasażerów najlepszym środkiem transportu. Rezerwacji dokonują każdego dnia, a my każdego dnia czekamy na nich pod drzwiami ich domów. Tak, bo nasza usługa "door to door" polega na odbiorze Państwa spod samych drzwi i odstawi... więcej»

2022-11-09

Busy do Holandii z adresu pod adres


Busy do Holandii z adresu pod adresBusy do Holandii z adresu pod adresBusy do Holandii z adresu pod adres
Usługa "door to door", czyli "od drzwi do drzwi" polega na odbiorze Państwa spod drzwi domu i dowiezieniu na wskazany adres w Polsce, Holandii czy Niemczech. To najlepsza opcja dla wszystkich, którzy cenią sobie czas, brak stresu i pieniądze. Przy rezerwacji busa podają Państwo dokładny adre... więcej»

2022-10-30

Obszar naszego działania - województwo wielkopolskie


Obszar naszego działania - województwo wielkopolskieObszar naszego działania - województwo wielkopolskieObszar naszego działania - województwo wielkopolskie
Województwo wielkopolskie to kolejne bardzo dobrze znane nam okolice. Dlaczego? Dlatego, że jesteśmy tam każdego dnia i każdego dnia odbieramy Państwa spod samych drzwi i odstawiamy pod wskazany aadres w wybranym kraju, czy to w Holandii, czy w Niemczech, czy też w Polsce. Podobnie jest z us... więcej»