+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2016-08-31

Ważne tematy na naszym portalu Za Chlebem


Ważne tematy na naszym portalu Za ChlebemWażne tematy na naszym portalu Za ChlebemWażne tematy na naszym portalu Za Chlebem
A jakie to ważne tematy? Otóż, pierwszym tematem jest informacja o możliwości złożenia korekty zeznania podatkowego za 2011 rok. A w jakich przypadkach możemy ją złożyć? Zapraszamy do informacji na portalu. Piszemy również o zasiłku dla bezrobotnych w Holandii, jakie wymogi musimy... więcej»

2016-08-18

Szczecin - miasto floty!


Szczecin - miasto floty!Szczecin - miasto floty!Szczecin - miasto floty!
Szczecin większości ludzi kojarzy się z paprykarzem szczecińskim. Ale Szczecin to miasto licznego rodzaju transportu. Miasto posiada Port Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ „Solidarność”, transport wodny obsługujący pasażerów na statkach wycieczkowych, transport kolejowy obsługując... więcej»

2016-08-04

Wynajem busów przez cały rok


Wynajem busów przez cały rokWynajem busów przez cały rokWynajem busów przez cały rok
Nasze usługi przewozu osób oraz wynajem busów realizujemy przez cały rok. Jeśli mają Państwo potrzebę wyjazdu na spotkanie integracyjne z pracy większą grupą lub na spotkanie biznesowe, wycieczkę klasową, wyjazdu indywidualnego, zawody sportowe czy koncerty, to serdecznie polecamy swoje... więcej»