+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2016-07-29

Co ciekawego słychać na naszym portalu?


Co ciekawego słychać na naszym portalu?Co ciekawego słychać na naszym portalu?Co ciekawego słychać na naszym portalu?
Portal dla osób pracujących za granicą zachlebem.com.pl powiększył się o kolejne informację z Holandii i Niemiec. U naszych zachodnich sąsiadów Niemców powstało nowe prawo dotyczące odpadów elektrycznych. Warto przeczytać, co zrobić jak popsuje się na suszarka do włosów czy lodówk... więcej»

2016-07-15

Nasze miasto Gorzów


Nasze miasto GorzówNasze miasto GorzówNasze miasto Gorzów
Miasto Gorzów Wielkopolski to miejscowość w województwie lubuskim, w którym prowadzimy działalność gospodarczą przewozu osób na trasie Holandia-Niemcy-Polska. Lubimy nasz Gorzów, ponieważ wszędzie mamy blisko, do Niemiec jak i do Holandii. Oba te kraje odwiedzamy codziennie i zawsze wra... więcej»

2016-07-05

Przewóz paczek naszą firmą to gwarancja dostawy


Przewóz paczek naszą firmą to gwarancja dostawyPrzewóz paczek naszą firmą to gwarancja dostawyPrzewóz paczek naszą firmą to gwarancja dostawy
Nasza firma świadczy również usługi przewozu paczek, dokumentów czy rowerów. Paczki wozimy na trasie Polska-Holandia-Niemcy. Przesyłki odbieramy z punktu odbioru i dostarczamy pod wskazany adres w danym kraju. Jak przygotować przesyłkę do wysyłki: maksymalna waga 30 kg wielkość i ... więcej»