+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2016-05-31

Tym razem Niemcy dominują na naszym portalu Za Chlebem


Tym razem Niemcy dominują na naszym portalu Za ChlebemTym razem Niemcy dominują na naszym portalu Za ChlebemTym razem Niemcy dominują na naszym portalu Za Chlebem
Niemcy to potęga światowa pod względem gospodarczym i sportowym. Nasi rodacy coraz częściej wybierają ten kraj do pracy. Nic dziwnego, ponieważ od nowego roku wzrośnie płaca minimalna. Za godzinę pracy pracownik będzie otrzymywać 8,84 euro/h. Ponadto napisaliśmy o najpopularniejszych za... więcej»

2016-05-28

Wakacyjne plany w Polsce?


Wakacyjne plany w Polsce?Wakacyjne plany w Polsce?Wakacyjne plany w Polsce?
Wszystkich Polaków mieszkających w Holandii i Niemczech zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przewozu osób komfortowymi busami marki Renault Traffic. 9-cio osobowe busy wyposażone są w klimatyzację, wygodne fotele i przyciemniane szyby. Podczas jazdy wyświetlane są projekcje na DVD. ... więcej»

2016-05-10

Obszar działania naszej firmy


Obszar działania naszej firmyObszar działania naszej firmyObszar działania naszej firmy
Województwo lubuskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie i wielkopolskie to obszar naszego działania. Trasy, które obsługujemy, to nie tylko duże miasta, ale również małe miejscowości (wszystkie miejscowości podane w zakładce "obszar działania"). Naszych pasażerów odbieramy od drzw... więcej»