+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2021-06-22

Busy do Holandii i Niemiec po jednej trasie


Busy do Holandii i Niemiec po jednej trasieBusy do Holandii i Niemiec po jednej trasieBusy do Holandii i Niemiec po jednej trasie
Jeden kurs - jedna trasa. Tak, dzięki naszej licencjonowanej działalności przewozu osób na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia, możemy spełnić marzenia naszych Pasażerów. Dwa kraje Europy Zachodniej w zasięgu ręki to jedyna okazja dla osób poszukujących bezpiecznego transport... więcej»

2021-06-12

Wiatraki widzimy codziennie


Wiatraki widzimy codziennie Wiatraki widzimy codziennie Wiatraki widzimy codziennie
Wiatraki to nieodzowny element naszej codziennej trasy Polska-Niemcy-Holandia. Codzienne busy do Holandii sprawiają, że nasza praca nabiera znaczenia także turystycznego. Bowiem przepiękne widoki holanderskich pól tulipanów, rzeki z wiatrakami i przepyszne jedzenie zachwycają nie tylko nas, a... więcej»

2021-05-28

Pola tulipanów witają nas w Holandii


Pola tulipanów witają nas w HolandiiPola tulipanów witają nas w HolandiiPola tulipanów witają nas w Holandii
Przewóz osób busami do Holandii to nie tylko praca za kierownicą, ale także przyjemność oglądania wspaniałych widoków. Miesiąc kwiecień i maj zapewniają najpiękniejszy widok tulipanowych dywanów na polach o wspaniałych kolorach. Różnorodność barw kwitnących tulipanów najbardzi... więcej»