+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2022-06-11

Wakacyjne plany już są? A może Holandia?


Wakacyjne plany już są? A może Holandia?Wakacyjne plany już są? A może Holandia?Wakacyjne plany już są? A może Holandia?
Rok szkolny już prawie zakończony, więc wakacje już zaplanowane. Jeśli ktoś z mieszkańców czterech województw, które obsługujemy (lubuskiego, zachodnio-pomorskiego, wielkopolskiego i kujawko-pomorskiego) nie ma jeszcze pomysłu na tegoroczne wakacje, to polecamy nasze busy do Holandii. Wi... więcej»

2022-05-21

Obsługujemy mniejsze miejscowości


Obsługujemy mniejsze miejscowościObsługujemy mniejsze miejscowościObsługujemy mniejsze miejscowości
Busy do Holandii to środek transportu przeznaczony dla osób z mniejszych miejscowości, które mają duże problemy z komunikacją kolejową czy lotniczą. Bowiem busy to najlepsze rozwiązanie dostania się w konkretnym czasie do wybranej miejscowości w Holandii czy Niemczech. Nasze busy kursuj... więcej»

2022-05-08

Regulamin międzynarodowych przejazdów pasażerskich naszej firmy


Regulamin międzynarodowych przejazdów pasażerskich naszej firmyRegulamin międzynarodowych przejazdów pasażerskich naszej firmyRegulamin międzynarodowych przejazdów pasażerskich naszej firmy
Od ponad 10 lat prowadzimy licencjonowaną działalność przewozu osób i od samego początku działamy zgodnie z prawem. Dzięki temu nasi wszyscy Pasażerowie, jak i nasza obsada kierowców, są bezpieczni podczas całej międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia. Także nasz wewnętrzny regu... więcej»