+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2016-02-26

Na Wielkanoc do domu z naszą firmą


Na Wielkanoc do domu z naszą firmąNa Wielkanoc do domu z naszą firmąNa Wielkanoc do domu z naszą firmą
Zbliżają się Święta Wielkiej Nocy, czyli tradycyjna Wielkanoc. Święta pełne rodzinnej atmosfery, radości i szczęścia. Dla wszystkich mieszkających za granicami naszego kraju jest to ważny moment, aby święta spędzić w gronie najbliższych. Dlatego nasza frma oferuje Państwu usługi ... więcej»

2016-02-22

Wynajem busów w naszej ofercie


Wynajem busów w naszej ofercieWynajem busów w naszej ofercieWynajem busów w naszej ofercie
Nasza firma oferuje również usługę wynajmu busów wraz z kierowcą. Oferujemy profesjonalne przewozy na trasach krajowych i międzynarodowych niezawodnymi 9-osobowymi busami marki Renault Trafic. Są to busy wyposażone z system bezpieczeństwa, wygodne fotele, klimatyzację, ogrzewanie postojow... więcej»

2016-01-29

W styczniu na portalu Za Chlebem dowiemy się o...


W styczniu na portalu Za Chlebem dowiemy się o...W styczniu na portalu Za Chlebem dowiemy się o...W styczniu na portalu Za Chlebem dowiemy się o...
Na portalu Za Chlebem dowiemy się praktycznych rad z Belgii i Holandii. W Belgii od 1 lutego mandaty drogowe będę potrącane z pensji. Fiskus zwróci się do naszego pracodawcy o potrącenie z pensji lub do naszego banku w którym mamy konto. A dla osób mieszających w Holandii rady jak do... więcej»