+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2016-12-16

Czy rowerzystów w Holandii będzie obowiązywał nowy zakaz?


Czy rowerzystów w Holandii będzie obowiązywał nowy zakaz?Czy rowerzystów w Holandii będzie obowiązywał nowy zakaz?Czy rowerzystów w Holandii będzie obowiązywał nowy zakaz?
Każdy wie, że jazda rowerem ze słuchawkami na uszach i smartfonem może być niebezpieczna dla rowerzysty jak i otoczenia. Dlatego holenderskie społeczeństwo opowiada się za zakazem używania smartfonów podczas jazdy rowerem. Minister infrastruktury Holandii pracuje nad nowymi przepisami norm... więcej»

2016-11-30

Jakie zmiany czekają Holendrów w 2017 roku? Te i inne tematy na naszym portalu Za Chlebem


Jakie zmiany czekają Holendrów w 2017 roku? Te i inne tematy na naszym portalu Za ChlebemJakie zmiany czekają Holendrów w 2017 roku? Te i inne tematy na naszym portalu Za ChlebemJakie zmiany czekają Holendrów w 2017 roku? Te i inne tematy na naszym portalu Za Chlebem
W listopadowym numerze Za Chlebem piszemy o nowych założeniach holenderskiego rządu na rok 2017. Założenia dotyczą spraw socjalnych, edukacji, podatków, emerytów czy wymiaru sprawiedliwości. Jedni dostaną więcej, inni mniej. Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu. Naszych czytel... więcej»

2016-11-17

Media społecznościowe naszym sprzymierzeńcem


Media społecznościowe naszym sprzymierzeńcemMedia społecznościowe naszym sprzymierzeńcemMedia społecznościowe naszym sprzymierzeńcem
W dobie internetu media społecznościowe są jak gazeta codzienna. Dzięki nim dowiemy się co słychać u naszego sąsiada czy w kraju i zagranicą. Dowiemy się gdzie, jak tanio i szybko kupić dany towar. Dowiemy się wielu mniej lub bardziej ważnych rzeczy. Nasza firma czynnie obsługuje me... więcej»