+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2016-01-20

Wynajem busów firmy Zorrotrans


Wynajem busów firmy ZorrotransWynajem busów firmy ZorrotransWynajem busów firmy Zorrotrans
Nasza firma oferuje także wynajem busów pasażerskich na trasach krajowych i międzynarodowych wraz z kierowcą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w ramach: wyjazdów integracyjnych wyjazdów służbowych wycieczek turystycznych i szkolnych wyjazdów na koncert lub zawody sportowe przewozu ... więcej»

2016-01-16

Reklama naszej firmy na portalu Za Chlebem


Reklama naszej firmy na portalu Za ChlebemReklama naszej firmy na portalu Za ChlebemReklama naszej firmy na portalu Za Chlebem
Na portalu dla osób pracujących za granicą Za Chlebem ukazała się reklama naszej firmy Zorro Trans. Przeczytamy w niej o naszych wszystkich usługach: przewozu osób do Holandii, Belgii i Niemiec, o przewozie paczek, dokumentów czy rowerów. Podane zostały dokładne dane do rezerwacji miej... więcej»

2016-01-15

Przewóz paczek z firmą Zorrotrans!


Przewóz paczek z firmą Zorrotrans!Przewóz paczek z firmą Zorrotrans!Przewóz paczek z firmą Zorrotrans!
Jeśli potrzebujecie Państwo nadać paczkę dla swojej rodziny w Holandii, Belgii czy Niemczech, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przewozu paczek. W ramach naszej usługi odbierzemy paczkę z domu nadawcy w Polsce lub za granicą i dostaczymy pod podany adres na obsługiwanej trasie Po... więcej»