+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2016-11-10

Poznań - stolica wielkopolski


Poznań - stolica wielkopolskiPoznań - stolica wielkopolskiPoznań - stolica wielkopolski
Poznań to miasto położone na Pojezierzu Wielkopolskim, nad rzeką Wartą. Piąte co do wielkości pod względem liczby mieszkańców, a ósme pod względem powierzchni. Wraz z ościennymi gminami tworzy aglomerację poznańską, którą łącznie zamieszkuje około 1 mln osób. Posiada bardzo... więcej»

2016-10-31

Nasza firma dostarczy Twoją paczkę na święta!


Nasza firma dostarczy Twoją paczkę na święta!Nasza firma dostarczy Twoją paczkę na święta!Nasza firma dostarczy Twoją paczkę na święta!
Święta coraz bliżej. Nasi rodacy mieszkający w Holandii czy Niemczech zapewne święta Bożego Narodzenia spędzą w Polsce. Dlatego już teraz muszą pomyśleć o przewozie paczek z prezentami i ubraniami do kraju. Nasza firma świadczy usługi przewozu paczek, dokumentów czy innych rzeczy na ... więcej»

2016-10-25

Portal zachlebem pełen zdjeć Holandii i Niemiec


Portal zachlebem pełen zdjeć Holandii i NiemiecPortal zachlebem pełen zdjeć Holandii i NiemiecPortal zachlebem pełen zdjeć Holandii i Niemiec
Nasz portal Za Chlebem w tym miesiącu postawił na prezentację zdjęć przedstawiających Holandię i Niemcy z trochę z innej perspektywy. Zdjęcia chociaż troszeczkę oddają klimat panujacy w tych krajach. W przypadku Holandii to piękne zdjęcia archaicznych wiatraków, pól obsianych śliczn... więcej»