+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2016-10-12

Promocja - co 5 przejazd 50% taniej


Promocja - co 5 przejazd 50% taniejPromocja - co 5 przejazd 50% taniejPromocja - co 5 przejazd 50% taniej
Szanowni Państwo Zapraszamy do korzystania z przejazdów naszymi busami na trasie Polska-Niemcy-Holandia. Nasza promocja co piąty przejazd 50% taniej to gwarancja tańszego przejazdu z Holandii czy Niemiec do domu. Zaoszczędzoną kwotę mogą Państwo wykorzystać na swoje wymarzone przyjemno... więcej»

2016-09-29

Portal Za Chlebem z nowymi tematami o Europie


Portal Za Chlebem z nowymi tematami o EuropiePortal Za Chlebem z nowymi tematami o EuropiePortal Za Chlebem z nowymi tematami o Europie
Wrześniowe wydanie portalu Za Chlebem obfituje w artykuły opisujące dwa duże miasta w Holandii - Eindhoven i w Niemczech - Bielefeld. Oba miasta to duże ośrodki przemysłowe, posiadające bardzo dobrze rozwinięte sieci komunikacji drogowej, kolejowej i lotniczej. Ponadto piszemy o tym, i... więcej»

2016-09-21

Bydgoszcz - serce woj. kujawsko-pomorskiego


Bydgoszcz - serce woj. kujawsko-pomorskiegoBydgoszcz - serce woj. kujawsko-pomorskiegoBydgoszcz - serce woj. kujawsko-pomorskiego
Bydgoszcz to największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego. Jest to miasto przemysłu, handlu z wielkim zapleczem infrastuktury drogowej, kolejowej, śródlądowej i lotniczej. Bydgoszcz to nie tylko miasto przemysłowe, ale także duży potencjał naukowy, akademicki i kulturalny. Miasto lic... więcej»