+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2015-11-20

Powroty do kraju na święta!


Powroty do kraju na święta!Powroty do kraju na święta!Powroty do kraju na święta!
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, okres wzmożonego powrotu do domu, do Polski. Wszyscy chcemy usiąść przy rodzinnym stole z najbliższymi. Dlatego warto już wcześniej zamówić sobie miejsce na bezpieczny powrót. Nasza firma oferuje usługi przewozowe osób busami z takich kraj... więcej»

2015-11-10

Reklama naszej firmy na telebimie


Reklama naszej firmy na telebimieReklama naszej firmy na telebimieReklama naszej firmy na telebimie
W centrum Gorzowa Wielkopolskiego można zapoznać się z reklamą naszej firmy umieszczoną na telebimie. Wszystkich zainteresowanych przewozami osób do Holandii, Belgii i Niemiec, zapraszamy do obejrzenia naszej wizytówki na nowoczesnej formie przekazu, jakim jest telebim i skorzystania z u... więcej»

2015-10-30

Portal Za Chlebem w październikowym wydaniu


Portal Za Chlebem w październikowym wydaniuPortal Za Chlebem w październikowym wydaniuPortal Za Chlebem w październikowym wydaniu
W październiku zamieściliśmy artykuł o belgijskim parku rozrywki - Bobbejaanland. Jest wspaniały kompleks rozrywkowy niedaleko Antwerpii (40 km) i holenderskiego Eindhoven (60 km). W poprzednich artykułach pisaliśmy o holenderskim baśniowym parku rozrywki - EFTELING. Widocznie każdy kraj ma... więcej»