+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2016-09-06

Wakacje minęły, a my działamy dalej...


Wakacje minęły, a my działamy dalej...Wakacje minęły, a my działamy dalej...Wakacje minęły, a my działamy dalej...
I po wakacjach... Następny dłuższy odpoczynek będzie dopiero w przerwie świątecznej Bożego Narodzenia. Tym nie mniej chcieliśmy podziękować naszym wszystkim klientom za skorzystanie z naszej firmy przewozowej w okresie urlopowym na trasie Polska-Niemcy-Holandia. Nasze usługi trwają przez... więcej»

2016-08-31

Ważne tematy na naszym portalu Za Chlebem


Ważne tematy na naszym portalu Za ChlebemWażne tematy na naszym portalu Za ChlebemWażne tematy na naszym portalu Za Chlebem
A jakie to ważne tematy? Otóż, pierwszym tematem jest informacja o możliwości złożenia korekty zeznania podatkowego za 2011 rok. A w jakich przypadkach możemy ją złożyć? Zapraszamy do informacji na portalu. Piszemy również o zasiłku dla bezrobotnych w Holandii, jakie wymogi musimy... więcej»

2016-08-18

Szczecin - miasto floty!


Szczecin - miasto floty!Szczecin - miasto floty!Szczecin - miasto floty!
Szczecin większości ludzi kojarzy się z paprykarzem szczecińskim. Ale Szczecin to miasto licznego rodzaju transportu. Miasto posiada Port Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ „Solidarność”, transport wodny obsługujący pasażerów na statkach wycieczkowych, transport kolejowy obsługując... więcej»