+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2021-05-25

Busy do Holandii wieczorem - zapraszamy


Busy do Holandii wieczorem - zapraszamyBusy do Holandii wieczorem - zapraszamyBusy do Holandii wieczorem - zapraszamy
Busy do Holandii wieczorem stają się coraz popularniejsze wśród mieszkańców województw, które nasza firma przewozowa obsługuje na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia. Oczywiście zapraszamy mieszkańców województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko - ... więcej»

2021-05-07

Szybka rezerwacja miejsc w naszych busach


Szybka rezerwacja miejsc w naszych busachSzybka rezerwacja miejsc w naszych busachSzybka rezerwacja miejsc w naszych busach
Busy do Holandii i Niemiec rezerwować można w szybki i bardzo łatwy sposób. Miejsca w naszych busach czekają na mieszkańców czterech województw: lubuskiego zachodniopomorskiego wielkopolskiego kujawsko - pomorskiego i ich okolic. Nasz grafik jazdy zapełnia się każdego dnia, ... więcej»

2021-04-30

Odbieramy i odstawiamy w terminie


Odbieramy i odstawiamy w terminieOdbieramy i odstawiamy w terminieOdbieramy i odstawiamy w terminie
Tanie busy do Holandii to sposób na szybkie i bezpieczne podróżowanie z licencjonowanym przewoźnikiem osób na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia. Podróż z wykwalifkowaną kadrą kierowców ma same zalety, które odczuwają Państwo już w momencie rezerwacji miejsc w naszych busac... więcej»