+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2016-01-29

W styczniu na portalu Za Chlebem dowiemy się o...


W styczniu na portalu Za Chlebem dowiemy się o...W styczniu na portalu Za Chlebem dowiemy się o...W styczniu na portalu Za Chlebem dowiemy się o...
Na portalu Za Chlebem dowiemy się praktycznych rad z Belgii i Holandii. W Belgii od 1 lutego mandaty drogowe będę potrącane z pensji. Fiskus zwróci się do naszego pracodawcy o potrącenie z pensji lub do naszego banku w którym mamy konto. A dla osób mieszających w Holandii rady jak do... więcej»

2016-01-20

Wynajem busów firmy Zorrotrans


Wynajem busów firmy ZorrotransWynajem busów firmy ZorrotransWynajem busów firmy Zorrotrans
Nasza firma oferuje także wynajem busów pasażerskich na trasach krajowych i międzynarodowych wraz z kierowcą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w ramach: wyjazdów integracyjnych wyjazdów służbowych wycieczek turystycznych i szkolnych wyjazdów na koncert lub zawody sportowe przewozu ... więcej»

2016-01-16

Reklama naszej firmy na portalu Za Chlebem


Reklama naszej firmy na portalu Za ChlebemReklama naszej firmy na portalu Za ChlebemReklama naszej firmy na portalu Za Chlebem
Na portalu dla osób pracujących za granicą Za Chlebem ukazała się reklama naszej firmy Zorro Trans. Przeczytamy w niej o naszych wszystkich usługach: przewozu osób do Holandii, Belgii i Niemiec, o przewozie paczek, dokumentów czy rowerów. Podane zostały dokładne dane do rezerwacji miej... więcej»