+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2022-03-30

Tulipanowe pola widzimy z naszych busów


Tulipanowe pola widzimy z naszych busówTulipanowe pola widzimy z naszych busówTulipanowe pola widzimy z naszych busów
Busy do Holandii mogą być okazją do podziwiania wspaniałych pól tulipanów. Kto nie lubi wspaniałych widoków jakie zapewniają ogromne pola z przepięknymi i pachnącymi tulianami? My lubimy i za każdym razem przejeżdżając koło nich mamy wielką radość w sercu. Tulipany do Holandii... więcej»

2022-03-17

Wielkanocny grafik powoli się zapełnia


Wielkanocny grafik powoli się zapełnia Wielkanocny grafik powoli się zapełnia Wielkanocny grafik powoli się zapełnia
Dokładnie za miesiąc spędzimy miłe, rodzinne wielkanocne śniadanie. To czas rodzinnych spotkań, na które czekamy przez kilka miesięcy. W szczególności na taką okazję czekają nasi rodacy mieszkający i pracujący w Niemczech i Holandii, a pragną spędzić ten czas z rodziną w Polsce. D... więcej»

2022-03-11

Paczkę dostarczymy do Holandii i do Niemiec


Paczkę dostarczymy do Holandii i do NiemiecPaczkę dostarczymy do Holandii i do NiemiecPaczkę dostarczymy do Holandii i do Niemiec
Przewóz paczek także należy do naszych licencjonowanych usług przewozowych. Oczywiście nadmieniamy Państwu, iż usługa przewozu paczek nie koliduje z przewozem osób, jak i z czasem podróży, ponieważ odbiór i dostarczenie odbywa się tylko i wyłącznie po zaplanowanej trasie przejazdu. ... więcej»