+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2022-02-26

Tanie busy do Holandii


Tanie busy do Holandii Tanie busy do Holandii Tanie busy do Holandii
Tanie busy do Holandii to najlepszy sposób na podróż do Holandii. Dlaczego akurat do tego kraju? Nasi rodacy do Holandii jeżdżą głównie do pracy, ale także w celach turystycznych czy odwiedzić rodzinę. Nasze busy do Holandii zdecydowanie ułatwiają długą podróż przez sąsiednie pańs... więcej»

2022-02-22

Door to door, czyli od drzwi do drzwi


Door to door, czyli od drzwi do drzwiDoor to door, czyli od drzwi do drzwiDoor to door, czyli od drzwi do drzwi
Door to door, czyli od drzwi do drzwi naszych Pasażerów. Tak, zgodnie z umówionym grafikiem odbieramy Państwa z miejsca zamieszkania (pobytu) i odstawiamy pod wskazany adres czy to w Holandii, w Niemczech, czy w naszej Polsce. Nasza usługa idealnie sprawdza się w szczególności w mniejszych m... więcej»

2022-02-16

Z jakich województw odbywają się przewozy do Holandii?


Z jakich województw odbywają się przewozy do Holandii?Z jakich województw odbywają się przewozy do Holandii?Z jakich województw odbywają się przewozy do Holandii?
Nasza licencjonowana działalność przewozu osób odbywa się na terenie aż czterech województw: lubuskiego zachodniopomorskiego wielkopolskiego kujawsko - pomorskiego oraz ich okolic. Busy do Holandii jeżdzą po stałych trasach i odwiedzamy codzienne znane nam miejscowości. Ilo... więcej»