+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2022-01-31

Holandia i Niemcy to kraje docelowe naszych busów


Holandia i Niemcy to kraje docelowe naszych busówHolandia i Niemcy to kraje docelowe naszych busówHolandia i Niemcy to kraje docelowe naszych busów
Busy do Holandii i Niemiec jeżdzą codziennie. I dlatego jest okazja do wyjazdu nie tylko do pracy, ale także skorzystania z taniego środka transportu w celach turystycznych. Oczywiście większość naszych rodaków busy do Holandii traktuje jako tani, szybki i wygodny transport do pracy i z pra... więcej»

2022-01-22

Kolejny rok wspólnego podróżowania do Holandii


Kolejny rok wspólnego podróżowania do HolandiiKolejny rok wspólnego podróżowania do HolandiiKolejny rok wspólnego podróżowania do Holandii
Miło nam, iż w dalszym ciągu jesteście Państwo z nami. Mija 10 lat od kiedy wspólnie podróżują Państwo naszymi busami do Holandii. Oczywiście nasze plany przewozu osób na nowy rok są niezmiennie te same - bezpiecznie odstawić Państwa pod drzwi w Niemczech czy Holandii. Bowiem nasza us... więcej»

2022-01-08

Dziękujemy za 10 wspólnych lat!


Dziękujemy za 10 wspólnych lat!Dziękujemy za 10 wspólnych lat!Dziękujemy za 10 wspólnych lat!
Mija 10 lat od kiedy możemy podróżować razem z Państwem do Niemiec i Holandii. Nasza licencjonowana działalność przewozu osób na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia doczekała się okragłej rocznicy. Cieszymy się, że przez dekadę byli Państwo z nami na dobre i na złe, a My ... więcej»