+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2021-09-22

Jesienna podróż do Holandii naszymi busami


Jesienna podróż do Holandii naszymi busamiJesienna podróż do Holandii naszymi busamiJesienna podróż do Holandii naszymi busami
Do Holandii można przyjeżdżać z wizytą przez cały rok bez względu na pogodę. Bowiem pogoda zależna jest od regionu, ale jeśli ktoś z Państwa uwielbia "babie lato", to wrzesień i październik będą jak najbardziej odpowiednie. W tych miesiącach robi się trochę chłodniej, ale tym sam... więcej»

2021-09-16

Wypoczęci kierowcy w naszym zespole


Wypoczęci kierowcy w naszym zespoleWypoczęci kierowcy w naszym zespoleWypoczęci kierowcy w naszym zespole
Podwójna obsada kierowców w naszych busach gwarantuje naszym Pasażerom wyspanych i wypoczętych ludzi za kierownicą. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi kierowcy czują się wyśmienicie, są wyspani, wypoczęci i pełni nowej energii do dalszej jazdy na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holan... więcej»

2021-08-27

Czy busy do Holandii są potrzebne?


Czy busy do Holandii są potrzebne?Czy busy do Holandii są potrzebne?Czy busy do Holandii są potrzebne?
Busy do Holandii są potrzebne dla wielu naszych rodaków, którzy wyjeżdżają do innego kraju z wielu powodów. Jednym z tych powodów jest wyjazd za lepszą pracą, za lepszą sytuacją materialną, która nie zawsze daje satysfakcję w naszym kraju. Dlatego nasza firma powstała właśnie z my... więcej»