+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2022-10-15

Podwójne bezpieczeństwo za kierownicą


Podwójne bezpieczeństwo za kierownicąPodwójne bezpieczeństwo za kierownicąPodwójne bezpieczeństwo za kierownicą
Podwójna obsada kierowców w busach do Holandii to standard codziennych wyjazdów w naszej firmie przewozowej. Od ponad 10 lat dbamy o zachowanie jak największego bezpieczeństwa jazdy na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia. Nasi kierowcy są z nami od początku i doskonale radzą sobie... więcej»

2022-10-01

Tanie busy do Holandii z województwa lubuskiego


Tanie busy do Holandii z województwa lubuskiegoTanie busy do Holandii z województwa lubuskiegoTanie busy do Holandii z województwa lubuskiego
Busy do Holandii to jeden z najtańszych i najszybszych środków transportu w chwili obecnej. To także najlepsza perspektywa podróżowania na tak dalekiej trasie w charakterze pasażera, a nie kierowcy. Dzięki temu mają Państwo komfort jazdy nowoczesnymi busami marki Renault Trafic. Nasze busy... więcej»

2022-09-18

Coraz chłodniej, ale nie w naszych busach do Holandii


Coraz chłodniej, ale nie w naszych busach do HolandiiCoraz chłodniej, ale nie w naszych busach do HolandiiCoraz chłodniej, ale nie w naszych busach do Holandii
Na dworze już coraz chłodniej. Niestety, lato skończyło się bardzo szybko i trudno przyzwyczaić się do chłodniejszego powietrza. Ale naszym Pasażerom i kierowcom nie straszny żaden chłód. Dzięki m.in. ogrzewaniu postojowemu i dwustrefowej klimatyzacji mamy stałą temperaturę na całej... więcej»