+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2021-11-25

Codziennie z adresu pod wskazany adres w Holandii


Codziennie z adresu pod wskazany adres w HolandiiCodziennie z adresu pod wskazany adres w HolandiiCodziennie z adresu pod wskazany adres w Holandii
Codziennie jesteśmy tam, gdzie pokazuje nam nasz grafik jazdy, czyli w Holandii, Niemczech i Polsce. Tak, codziennie wykonujemy mnóstwo kilometrów razem z naszymi Pasażerami, którzy chcą jeździć bezpiecznie, komfortowo i szybko. Jeździmy z Państwem codziennie z adresu pod wskazany adres, z... więcej»

2021-11-16

Rezerwacja miejsc w naszych busach na okres świąteczny


Rezerwacja miejsc w naszych busach na okres świątecznyRezerwacja miejsc w naszych busach na okres świątecznyRezerwacja miejsc w naszych busach na okres świąteczny
Zachęcamy Państwa do rezerwacji miejsc w naszych busach na okres świąteczny 2021 - 2022. Bowiem czas bardzo szybko leci, a zanim się spostrzeżemy, to nastanie najważniejszy dla wszystkich czas Świąt Bożego Narodzenia. Większość naszych rodaków pracujących właśnie w Niemczech i Holan... więcej»

2021-11-09

Czy jedzie z nami dwóch kierowców?


Czy jedzie z nami dwóch kierowców?Czy jedzie z nami dwóch kierowców?Czy jedzie z nami dwóch kierowców?
Zawsze. Tak za każdym razem brzmi nasza odpowiedź. Cieszymy się, że nasi Pasażerowie zadają konkretne pytania odnośnie bezpieczeństwa na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia. Cieszymy się również, iż możemy spełnić najważniejsze oczekiwanie Państwa, czyli zapewnić bezpiec... więcej»