+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2021-10-27

Jak dokonywać rezerwacji miejsc w naszych busach?


Jak dokonywać rezerwacji miejsc w naszych busach?Jak dokonywać rezerwacji miejsc w naszych busach?Jak dokonywać rezerwacji miejsc w naszych busach?
Busy do Holandii to nasza oferta dla czterech mieszkańców następujących województw i ich okolic: lubuskiego zachodniopomorskiego wielkopolskiego kujawsko - pomorskiego. Rezerwacji przejazdu można dokonać na kilka sposobów: dzwoniąc pod numer +48 539 255 255 (codziennie od... więcej»

2021-10-21

Usługi przewozu paczek do Holandii


Usługi przewozu paczek do HolandiiUsługi przewozu paczek do HolandiiUsługi przewozu paczek do Holandii
Usługa przewozu paczek naszymi busami do Niemiec i Holandii działa bardzo dobrze, sprawnie i szybko. Przewóz paczek busami jest przede wszystkim konkurencyjny cenowo i czasowo zarówno dla nadawcy, jak i odbiorcy. Oczywiście paczki można nadawać w obie strony, z Polski do Holandii, czy z Holan... więcej»

2021-10-13

W ciepłym busie do Holandii


W ciepłym busie do HolandiiW ciepłym busie do HolandiiW ciepłym busie do Holandii
Październikowe dni mogą być już dość chłodne i wymagają od nas cieplejszej odzieży. Także w aucie bez włączenia ogrzewania nie ma mowy. Dlatego bardzo ważne jest sprawne ogrzewanie we wszystkich samochodach, zarówno w tych osobowych, ciężarowych czy busach. Nasze busy do Holandii... więcej»