+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2021-09-29

Rower to środek transportu dla Holendrów


Rower to środek transportu dla HolendrówRower to środek transportu dla HolendrówRower to środek transportu dla Holendrów
Rower po I Wojnie Światowej w Holandii stał się niezwykle popularnym środkiem lokomocji i zostało tak do dnia dzisiejszego. Dlatego też Holandia posiada najgęstszą sieć świetnie oznakowanych dróg rowerowych zarówno w miastach, jak i poza nimi. Ciekawostką jest fakt, iż Holandia jest je... więcej»

2021-09-22

Jesienna podróż do Holandii naszymi busami


Jesienna podróż do Holandii naszymi busamiJesienna podróż do Holandii naszymi busamiJesienna podróż do Holandii naszymi busami
Do Holandii można przyjeżdżać z wizytą przez cały rok bez względu na pogodę. Bowiem pogoda zależna jest od regionu, ale jeśli ktoś z Państwa uwielbia "babie lato", to wrzesień i październik będą jak najbardziej odpowiednie. W tych miesiącach robi się trochę chłodniej, ale tym sam... więcej»

2021-09-16

Wypoczęci kierowcy w naszym zespole


Wypoczęci kierowcy w naszym zespoleWypoczęci kierowcy w naszym zespoleWypoczęci kierowcy w naszym zespole
Podwójna obsada kierowców w naszych busach gwarantuje naszym Pasażerom wyspanych i wypoczętych ludzi za kierownicą. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi kierowcy czują się wyśmienicie, są wyspani, wypoczęci i pełni nowej energii do dalszej jazdy na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holan... więcej»