+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2021-07-30

Całoroczne wyjazdy i przyjazdy


Całoroczne wyjazdy i przyjazdyCałoroczne wyjazdy i przyjazdyCałoroczne wyjazdy i przyjazdy
Rok to 365 dni, które wypełniają nam codzienne wyjazdy do Niemiec i Holandii. Rok to spory kawałek czasu, który spędzamy je z Państwem w podróży. Cieszymy się, że możemy towarzyszyć Państwu w wyjeździe do pracy, do rodziny, przyjaciół czy turystycznie do Niemiec czy Holandii. Ale na... więcej»

2021-07-23

Bezpośrednio pod wskazany adres w Holandii


Bezpośrednio pod wskazany adres w HolandiiBezpośrednio pod wskazany adres w HolandiiBezpośrednio pod wskazany adres w Holandii
Busy do Holandii codziennie z adresu pod wskazany adres to najlepsze rozwiązanie dla osób podróżujących po Europie Zachodniej, a dokładnie po Niemczech i Holandii. Przewóz osób busami ma bardzo ważną zaletę - nie ma przesiadek. Wsiadają Państwo do naszych busów i wysiadają na przystan... więcej»

2021-07-08

Nowy bus w naszej flocie


Nowy bus w naszej flocieNowy bus w naszej flocieNowy bus w naszej flocie
Miło nam Państwu zaprezentować naszego nowego busa, który dołączył do naszej floty ZorroTrans. Nowy bus to bardzo dobrze znana nam marka Renault Trafic zarejestrowany również na 9 osób. Wyposażenie nowego busa spełnia wszystkie oczekiwania naszych Pasażerów, jak i naszych kierowców. O... więcej»