+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2021-04-30

Odbieramy i odstawiamy w terminie


Odbieramy i odstawiamy w terminieOdbieramy i odstawiamy w terminieOdbieramy i odstawiamy w terminie
Tanie busy do Holandii to sposób na szybkie i bezpieczne podróżowanie z licencjonowanym przewoźnikiem osób na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia. Podróż z wykwalifkowaną kadrą kierowców ma same zalety, które odczuwają Państwo już w momencie rezerwacji miejsc w naszych busac... więcej»

2021-04-15

Kierowcy w podwójnej obsadzie to standard w naszej firmie


Kierowcy w podwójnej obsadzie to standard w naszej firmieKierowcy w podwójnej obsadzie to standard w naszej firmieKierowcy w podwójnej obsadzie to standard w naszej firmie
Podwójna obsada kierowców na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia to standardowa procedura w naszej firmie przewozowej. Takie rozwiązanie bardzo mocno buduje poczucie bezpieczeństwa zarówno wszystkich naszych Pasażerów, jak i nas samych. Dzięki podwójnej obsadzie kierowców w nasz... więcej»

2021-04-01

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy


Wesołych Świąt Wielkiej NocyWesołych Świąt Wielkiej NocyWesołych Świąt Wielkiej Nocy
Zdrowych, rodzinnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, obfitego śmigusa-dyngusa oraz błogiego spokoju na nadchodzący czas wszystkim Naszym Pasażerom, Przyjaciołom i Współpracownikom firmy życzy Załoga ZorroTrans. Bezpiecznych powrotów na święta życzymy. ... więcej»