+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2017-12-20

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Do siego Roku!


Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Do siego Roku!Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Do siego Roku!Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Do siego Roku!
Zdrowych, rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych przy świątecznym stole, mnóstwa wymarzonych prezentów, pogody ducha, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym w nadchodzącym Nowym Roku 2018 wszystkim naszym Pasażerom, Sympatykom i Przyjaci... więcej»

2017-12-15

Nasze busy w świątecznym wydaniu!


Nasze busy w świątecznym wydaniu!Nasze busy w świątecznym wydaniu!Nasze busy w świątecznym wydaniu!
Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas intensywnej pracy dla każdego z nas. Dla naszej firmy to bardzo pracowity okres, ale znaleźliśmy trochę czasu do zrobienia kilku zdjęć naszym busom w towarzystwie gorzowskich iluminacji świetlnych. Nasze miasto, jak każde miasto w naszym kraju, ma w... więcej»

2017-12-13

A jak święta wyglądają w Holandii i Niemczech?


A jak święta wyglądają w Holandii i Niemczech?A jak święta wyglądają w Holandii i Niemczech?A jak święta wyglądają w Holandii i Niemczech?
Święta Bożego Narodzenia w Polsce są wyjątkowe. Dzieci cieszą się z mnóstwa prezentów, dorośli (każdy wie z czego) się radują, zwierzęta mówią ludzkim głosem i jest świątecznie. A jak te święta wyglądają u naszych europejskich sąsiadów - Holendrów i Niemców? W każdym kr... więcej»