+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2021-03-26

Z nami zawsze do celu, czyli do Holandii


Z nami zawsze do celu, czyli do HolandiiZ nami zawsze do celu, czyli do HolandiiZ nami zawsze do celu, czyli do Holandii
Busy do Holandii to oferta skierowana do mieszkańców z czterech województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko - pomorskiego i ich okolic. Nasza doświadczona kadra kierowców (podwójna obsada) zawiezie Państwa do Holandii przez Niemcy zgodnie z zaplanowanym grafikiem ... więcej»

2021-03-11

Nasze busy w słonecznej perspektywie


Nasze busy w słonecznej perspektywieNasze busy w słonecznej perspektywieNasze busy w słonecznej perspektywie
Miło nam Państwa zaprosić do naszej galerii, gdzie zamieściliśmy najnowsze zdjęcia naszych busów w słonecznej scenerii. Prezentowane busy należą do naszej stałej floty, która przechodzi częste przeglądy w autoryzowanych serwisach, co gwarantuje bezpieczną podróż na międzynarodowej ... więcej»

2021-02-27

Codziennie w Holandii?


Codziennie w Holandii? Codziennie w Holandii? Codziennie w Holandii?
Codzienne kursy do Holandii rano i wieczorem to nasza propozycja dla wszystkich naszych Pasażerów z czterech województw: lubuskiego zachodniopomorskiego wielkopolskiego kujawsko - pomorskiego i ich okolic. Busy do Holandii odbywają się dwa razy w ciągu dnia - rano i wieczorem. Sy... więcej»