+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2022-09-04

Nie zwalniamy tempa


Nie zwalniamy tempaNie zwalniamy tempaNie zwalniamy tempa
Dziękujemy Państwu za spędzone wspólnie wakacje w naszych busach ZorroTrans. Busy do Holandii nie zwalniają tempa i zabieramy się na jesienne podróżownie z mieszkańcami województw: zachodniopomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego. Cieszymy się, że nasze licencjono... więcej»

2022-08-20

Jakie województwa obsługujemy?


Jakie województwa obsługujemy?Jakie województwa obsługujemy?Jakie województwa obsługujemy?
Busy do Holandii i Niemiec mają stały obszar działania na terenie naszego kraju. Obsługujemy aż cztery województwa najbliżej położone nam geograficznie. Oczywiście z wielką satysfakcją jeżdzimy do naszych Pasażerów do takich województw jak: zachodniopomorskie lubuskie wielkopo... więcej»

2022-08-07

Bezpieczeństwo na drodze w okresie letnim


Bezpieczeństwo na drodze w okresie letnimBezpieczeństwo na drodze w okresie letnimBezpieczeństwo na drodze w okresie letnim
Wakacje to czas wzmożonego ruchu na drogach całej Europy Zachodniej. Znacznie więcej aut osobowych, ale i autokarów wyjeżdża na zagraniczne podróże. Organizowanie wyjazdu za granicę jest trudniejsze, ponieważ musimy zapoznać się z przepisami drogowymi i innymi zasadami ruchu na drodze w ... więcej»