+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2018-05-30

Licencja - przewóz osób


Licencja - przewóz osóbLicencja - przewóz osóbLicencja - przewóz osób
"Licencja na przewóz osób busami" - to najnowszy artykuł zamieszczony na naszym blogu "Za chlebem". W artykule ujęte są warunki uzyskania licencji na przewóz osób busami. Należy spełnić określone wymogi, aby móc wozić ludzi bezpiecznie i zgodnie z prawem, tak jak robi to nasza firma. ... więcej»

2018-05-25

Rabaty i zniżki dla naszych Pasażerów


Rabaty i zniżki dla naszych PasażerówRabaty i zniżki dla naszych PasażerówRabaty i zniżki dla naszych Pasażerów
Bezpieczeństwo i satysfakcja z podróżowania naszymi busami to najważniejsze priorytety naszej firmy. Dlatego z myślą o naszych Pasażerach przygotowaliśmy specjalne rabaty i zniżki na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia. Jeśli ktoś z Państwa zamówi u nas transport w obie st... więcej»

2018-05-22

Zapraszamy mieszkańców woj. zachodniopomorskiego


Zapraszamy mieszkańców woj. zachodniopomorskiegoZapraszamy mieszkańców woj. zachodniopomorskiegoZapraszamy mieszkańców woj. zachodniopomorskiego
Nasza firma przewozowa zachęca wszystkich mieszkańców województwa zachodniopomorskiego do korzystania z usług przewozu osób na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia. Jako licencjonowany przewoźnik gwarantujemy Państwu szybki i bezpieczny transport komfortowymi busami do Holandii i ... więcej»