+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2017-05-19

Wakacje w Polsce, w domu?


Wakacje w Polsce, w domu?Wakacje w Polsce, w domu?Wakacje w Polsce, w domu?
Wszystkich Polaków mieszkających i pracujących w Holandii i Niemczech zachęcamy do przyjazdu do Polski naszymi busami. Jako licenjonowany przewoźnik gwarantujemy Państwu bezpieczną i komfortową jazdę do kraju. Obsługujemy stałe trasy zgodnie z zaplanowanym rozkładem jazdy i cennikiem. ... więcej»

2017-05-16

Nieustająca promocja dla naszych klientów!


Nieustająca promocja dla naszych klientów!Nieustająca promocja dla naszych klientów!Nieustająca promocja dla naszych klientów!
Przewóz osób to nasza działalność a zarazem pasja. Kochamy jeździć, wozić naszych pasażerów, którzy są z nami od samego początku naszej działalności. Dla nich stworzyliśmy naszą promocję - 5 przejazd 50% taniej. Promocja ta obejmuje naszych pasażerów z województw: lubuskieg... więcej»

2017-04-29

Wiadomości z Niemiec i Holandii na portalu


Wiadomości z Niemiec i Holandii na portaluWiadomości z Niemiec i Holandii na portaluWiadomości z Niemiec i Holandii na portalu
W kwietniu zamieściliśmy nowe informacje odnośnie zasiłku na dzieci Kindergeld w Niemczech. Wiadomości nie należą do dobrych dla naszych rodaków i ich pociech. Zapraszamy do przeczytania informacji. Piszemy także o e-papierosach, które mogą kupić jedynie osoby dorosłe na terenie Holan... więcej»