+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2018-01-10

Początek roku z promocją!


Początek roku z promocją!Początek roku z promocją!Początek roku z promocją!
Nasza firma przewozowa zachęca swoich klientów do korzystania z naszej promocji - co piąty przejazd 50% taniej dla stałych klientów! Właśnie nowy początek roku jest idealną okazją do założenia karnetu promocyjnego. Karnet dostępny jest u naszego kierowcy w busie, który dokładnie w... więcej»

2017-12-20

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Do siego Roku!


Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Do siego Roku!Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Do siego Roku!Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Do siego Roku!
Zdrowych, rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych przy świątecznym stole, mnóstwa wymarzonych prezentów, pogody ducha, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym w nadchodzącym Nowym Roku 2018 wszystkim naszym Pasażerom, Sympatykom i Przyjaci... więcej»

2017-12-15

Nasze busy w świątecznym wydaniu!


Nasze busy w świątecznym wydaniu!Nasze busy w świątecznym wydaniu!Nasze busy w świątecznym wydaniu!
Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas intensywnej pracy dla każdego z nas. Dla naszej firmy to bardzo pracowity okres, ale znaleźliśmy trochę czasu do zrobienia kilku zdjęć naszym busom w towarzystwie gorzowskich iluminacji świetlnych. Nasze miasto, jak każde miasto w naszym kraju, ma w... więcej»