+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2017-12-13

A jak święta wyglądają w Holandii i Niemczech?


A jak święta wyglądają w Holandii i Niemczech?A jak święta wyglądają w Holandii i Niemczech?A jak święta wyglądają w Holandii i Niemczech?
Święta Bożego Narodzenia w Polsce są wyjątkowe. Dzieci cieszą się z mnóstwa prezentów, dorośli (każdy wie z czego) się radują, zwierzęta mówią ludzkim głosem i jest świątecznie. A jak te święta wyglądają u naszych europejskich sąsiadów - Holendrów i Niemców? W każdym kr... więcej»

2017-11-30

Jaką umowę o pracę dostaniemy w Niemczech?


Jaką umowę o pracę dostaniemy w Niemczech?Jaką umowę o pracę dostaniemy w Niemczech?Jaką umowę o pracę dostaniemy w Niemczech?
Na naszym blogu zamieściliśmy dwa ważne tematy związane z pracą w Niemczech i w Holandii. Umowy o pracę różnią sie od naszych umów, dlatego warto zdobyć trochę informacji o tych sprawach. Większość Polaków myśli o pracy w Niemczech czy w Holandii. My zachęcamy do przeczytania naszy... więcej»

2017-11-28

Święta tuż, tuż ...


Święta tuż, tuż ...Święta tuż, tuż ...Święta tuż, tuż ...
Szanowni Państwo! Nasza firma zachęca do rezerwacji miejsc w naszych busach na okres świąteczny. Każdy wie jak trudno na ostatnią chwilę w okresie świątecznym znaleźć środek transportu z Holandii czy Niemiec. Dlatego już teraz zapraszamy do rezerwacji miejsc. Nasz grafik wypełni... więcej»