+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2022-07-24

Jeździmy całe wakacje do Niemiec i Holandii


Jeździmy całe wakacje do Niemiec i HolandiiJeździmy całe wakacje do Niemiec i HolandiiJeździmy całe wakacje do Niemiec i Holandii
Wakacje wakacjami, ale my nie zwalniamy tempa. Codziennie jeździmy do Holandii, bez względu na upał jaki obecnie mamy. W naszych busach panuje temperatura odpowiednia dla każdego naszego pasażera, bowiem nasza dwustrefowa klimatyzacja sprawdza się idealnie. Stąd nasz zapał do codziennych wyj... więcej»

2022-07-09

Klimatyzowane busy do Holandii


Klimatyzowane busy do HolandiiKlimatyzowane busy do HolandiiKlimatyzowane busy do Holandii
Ciepło i coraz cieplej, ale w naszych busach do Holandii utrzymujemy optymalną temperaturę na stałym poziomie. Jak to robimy? Właśnie dzięki dwustrefowej klimatyzacji. Klimatyzacja dwustrefowa to zaawansowany system i rewelacyjne rozwiązanie dla wszystkich pasażerów busa. Zasada działani... więcej»

2022-06-26

Z nami zawsze na czas w Holandii czy Niemczech


Z nami zawsze na czas w Holandii czy NiemczechZ nami zawsze na czas w Holandii czy NiemczechZ nami zawsze na czas w Holandii czy Niemczech
Punktualność w naszym zawodzie to priorytet. Od początku naszej działalności przewozu osób dbamy o zachowanie terminowości zgodnej z grafikiem jazdy, w tym przyjazdu i odjazdu. Nasza doświadczona kadra kierowców dokładnie zna swoje obowiązki i wie jak ważna jest punktualność dla wszyst... więcej»