+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2021-07-23

Bezpośrednio pod wskazany adres w Holandii


Bezpośrednio pod wskazany adres w HolandiiBezpośrednio pod wskazany adres w HolandiiBezpośrednio pod wskazany adres w Holandii
Busy do Holandii codziennie z adresu pod wskazany adres to najlepsze rozwiązanie dla osób podróżujących po Europie Zachodniej, a dokładnie po Niemczech i Holandii. Przewóz osób busami ma bardzo ważną zaletę - nie ma przesiadek. Wsiadają Państwo do naszych busów i wysiadają na przystan... więcej»

2021-07-08

Nowy bus w naszej flocie


Nowy bus w naszej flocieNowy bus w naszej flocieNowy bus w naszej flocie
Miło nam Państwu zaprezentować naszego nowego busa, który dołączył do naszej floty ZorroTrans. Nowy bus to bardzo dobrze znana nam marka Renault Trafic zarejestrowany również na 9 osób. Wyposażenie nowego busa spełnia wszystkie oczekiwania naszych Pasażerów, jak i naszych kierowców. O... więcej»

2021-06-29

Wozimy paczki do Holandii


Wozimy paczki do HolandiiWozimy paczki do HolandiiWozimy paczki do Holandii
Nasza firma zajmuje się również przewozem paczek, dokumentów, przekazów pocztowych, przekazów pieniężnych i wszystko to na obsługiwanej trasie Polska-Niemcy-Holandia, z adresu pod wskazany adres. Oczywiście bardzo mocno nadmieniamy, iż przewóz paczek nie koliduje z przewozem osób, jak i... więcej»