+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2016-12-30

Holenderskie rekordy na naszym portalu


Holenderskie rekordy na naszym portaluHolenderskie rekordy na naszym portaluHolenderskie rekordy na naszym portalu
W tym miesiącu podsumowaliśmy transport lotniczy w Holandii. Okazuje się, że lotniska w Amsterdamie i Eindhoven pobiły rekordy przyjęcia pasażerów. Ale największy rekord pod względem liczby pasażerów odnotowało lotnisko w Eindhoven. Okazuje się, iż do tego miasta lubią jeździć i la... więcej»

2016-12-18

Wesołych ŚwiąT Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!


Wesołych ŚwiąT Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!Wesołych ŚwiąT Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!Wesołych ŚwiąT Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!
Zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych przy świątecznym stole pełnym prezentów, pogody ducha, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym w nadchodzącym Nowym Roku 2017 wszystkim naszym Pasażerom i Sympatykom życzy załoga Zorrotrans. ... więcej»

2016-12-16

Czy rowerzystów w Holandii będzie obowiązywał nowy zakaz?


Czy rowerzystów w Holandii będzie obowiązywał nowy zakaz?Czy rowerzystów w Holandii będzie obowiązywał nowy zakaz?Czy rowerzystów w Holandii będzie obowiązywał nowy zakaz?
Każdy wie, że jazda rowerem ze słuchawkami na uszach i smartfonem może być niebezpieczna dla rowerzysty jak i otoczenia. Dlatego holenderskie społeczeństwo opowiada się za zakazem używania smartfonów podczas jazdy rowerem. Minister infrastruktury Holandii pracuje nad nowymi przepisami norm... więcej»