+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2017-08-28

Nasza flota


Nasza flotaNasza flotaNasza flota
Nasza firma przewozu osób na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia korzysta z nowych, komfortowych busów marki Reanult Trafic. Busy te posiadają miejsca na 9 osób i wyposażone są w system bezpieczeństwa oraz najnowszy system GPS. Dzięki nowoczesnym technologiom nasze busy są bezpie... więcej»

2017-07-31

Czy Haarlem i Wolsburg to ciekawe miasta?


Czy Haarlem i Wolsburg to ciekawe miasta?Czy Haarlem i Wolsburg to ciekawe miasta?Czy Haarlem i Wolsburg to ciekawe miasta?
Nasza trasa przewozu osób wiedzie nas przez dwa wyjątkowe miasta - Haarlem i Wolsburg. Otóż, holenderskie miasto Haarlem to zabytkowe miasto w Holandii cenione za świetną kulturę, sztukę, muzea oraz przemysł włókienniczy czy maszynowy. Ale bardzo mocno słynie z rekordowej sprzedaży cebu... więcej»

2017-07-27

Międzynarodowy transport osób


Międzynarodowy transport osóbMiędzynarodowy transport osóbMiędzynarodowy transport osób
Nasza firma Zorro-Trans z Gorzowa Wielkopolskiego jest licencjonowanym przewoźnikiem osób na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia. Nasze uprawnienia w przewozie osób potwierdzają następujące dokumenty: Licencja nr 0001748 na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego os... więcej»