+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2016-10-31

Nasza firma dostarczy Twoją paczkę na święta!


Nasza firma dostarczy Twoją paczkę na święta!Nasza firma dostarczy Twoją paczkę na święta!Nasza firma dostarczy Twoją paczkę na święta!
Święta coraz bliżej. Nasi rodacy mieszkający w Holandii czy Niemczech zapewne święta Bożego Narodzenia spędzą w Polsce. Dlatego już teraz muszą pomyśleć o przewozie paczek z prezentami i ubraniami do kraju. Nasza firma świadczy usługi przewozu paczek, dokumentów czy innych rzeczy na ... więcej»

2016-10-25

Portal zachlebem pełen zdjeć Holandii i Niemiec


Portal zachlebem pełen zdjeć Holandii i NiemiecPortal zachlebem pełen zdjeć Holandii i NiemiecPortal zachlebem pełen zdjeć Holandii i Niemiec
Nasz portal Za Chlebem w tym miesiącu postawił na prezentację zdjęć przedstawiających Holandię i Niemcy z trochę z innej perspektywy. Zdjęcia chociaż troszeczkę oddają klimat panujacy w tych krajach. W przypadku Holandii to piękne zdjęcia archaicznych wiatraków, pól obsianych śliczn... więcej»

2016-10-12

Promocja - co 5 przejazd 50% taniej


Promocja - co 5 przejazd 50% taniejPromocja - co 5 przejazd 50% taniejPromocja - co 5 przejazd 50% taniej
Szanowni Państwo Zapraszamy do korzystania z przejazdów naszymi busami na trasie Polska-Niemcy-Holandia. Nasza promocja co piąty przejazd 50% taniej to gwarancja tańszego przejazdu z Holandii czy Niemiec do domu. Zaoszczędzoną kwotę mogą Państwo wykorzystać na swoje wymarzone przyjemno... więcej»