+48 539 255 255
   +31 683 314 456

2017-10-18

Jesteśmy także kurierami paczek


Jesteśmy także kurierami paczek

Nasza firma oprócz przewozu osób świadczy także usługi przewozu paczek, dokumentów i innych drobnych rzeczy. Jeśli ktoś z Państwa musi wysłać paczkę do Niemiec czy Holandii to zapraszamy do zapoznania się z naszym regulaminem i cennikiem przewozu rzeczy. Przed nadaniem przesyłki wymagane jest podpisanie stosownego oświadczenia stanowiącego, że przesyłka została zapakowana własnoręcznie i że paczka nie zawiera rzeczy, o których mowa poniżej.

W naszych paczkach nie można przewozić rzeczy niebezpiecznych i szkodliwych dla zdrowia ludzi, narkotyków, alkoholu i tytoniu. Reszta poza tym dozwolona. Jak zapakować paczkę? Należy napisać czytelne i dokładne dane nadawcy i adresata wraz z numerami telefonów, następnie zadzwonić do nas, a my przyjedziemy po daną przesyłkę. Proste, prawda?

Mamy jedynie dwa warunki odnośnie wagi i rozmiaru przesyłki. Waga nie powinna przekraczać 30 kg, a rozmiar paczki ma odpowiadać rozmiarom standardowej walizki czy torby podróżnej. Cena usługi to 30 euro lub 120 zł.

Ważna informacja dla Państwa!

Przewóz paczek/przesyłki nie koliduje z przewozem osób, jak i z czasem podróży, ponieważ odbiór i dostarczenie odbywa się tylko i wyłącznie po zaplanowanej trasie przejazdu.

Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych rodaków pracujących i mieszkających w Holandii i Niemczech.

Więcej informacji udzielimy telefonicznie pod numerami telefonów: +48 539 255 255 (Polska) i tel. +31 683 314 456 (Holandia).

Polecamy i zapraszamy.

«powrót