+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


2018-02-12

Nasze priorytety


Nasze priorytety

Od początku swojej działalności przewozowej nasza firma postawiła na wysokie standardy wyróżniające nas spośród innych firm. Jakie priorytety przyświecają naszej firmie? Oto najważniejsze z nich.

Bezpieczeństwo

Działalność przewozowa osób na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia to nasze główne zajęcie do którego przykładamy najwyższą wagę. Naszych pasażerów wozimy nowymi busami marki Reanult Trafic, które przechodzą niezbędne przeglądy w autoryzowanym serwisie. Tym sposobem jesteśmy pewni sprawności naszych busów. Busy posiadają także najnowszy system GPS, którego działanie jest niezawodne. Ponadto bezpieczeństwo gwarantuje podwójna obsada kierowców o wieloletnim doświadczeniem w branży przewozowej, którzy są wypoczęci i wyspani. Dodatkowo nasi wszyscy pasażerowie na czas podróży objęci są ubezpieczeniem.

Terminowość i punktualność

Na naszej stronie znajdą Państwo nasz grafik dni i godzin wyjazdów i powrótów. Działamy zgodnie z naszymi wytycznymi, które bardzo ułatwiają nam naszą pracę. Dbamy o terminowość i punktualność naszych pasażerów. Każdy wie, że liczy się każda godzina spędzona z rodziną w Polsce.

Wygoda i komfort

Długa droga do domu powinna przebiegać wygodnie i komfortowo. Dlatego nasze busy wyposażone są w wygodne fotele, ogrzewanie postojowe, zasilanie 220 V i klimatyzację. Dodatkowo nasi pasażerowie podczas podróży mogą oglądać filmy DVD puszczane z projektora. Przyjemna podróż to gwarancja dobrego humoru.

Wozimy z adresu pod adres

Nasi kierowcy odbierają Państwa z wskazanego adresu i odstawiają pod podany adres w Polsce, Holandii czy w Niemczech.

Promocje

Promocje, zniżki i rabaty to bardzo ważna sprawa dla naszych pasażerów. Staramy się dbać o komfort jazdy jak i cenę przyjazdu. Dla naszych stałych klientów mamy promocję - co piąty przejazd 50% taniej. U naszych kierowców należy pobrać karnet w którym odnotowywane są Państwa przejazdy. Piąty znaczek upoważnia do zniżki. Kolejny rabat jaki oferujemy to rabat dla osób podróżujących w obie strony oraz dla grup min. 6 osób w dowolnym terminie. Serdecznie polecamy.

Wszystkich zainteresowanych naszą działalnością przewozową zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, która zawiera wszystkie niezbędne informacje o rozkładzie jazdy, cenach i regulaminie przewozu.

Dodatkowych informacji udzielimy pod numerami telefonów +48 539 255 255 (Polska) i +31 683 314 456 (Holandia).

Zapraszamy także do śledzenia naszego profilu na Facebooku na którym szybciutko odpowiadamy na wszelkie Państwa pytania.

Polecamy.

«powrót