+48 539 255 255
   +31 683 314 456

2018-03-22

Bezpieczeństwo najważniejsze


Bezpieczeństwo najważniejsze

Bezpieczeństwo naszych wszystkich Pasażerów jest najważniejsze. Dlatego dbamy o każdy nawet najważniejszy szczegół podczas przewozu osób na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia.

Do najważniejszych naszych starań o Państwa bezpieczeństwo podczas podróży jest podwójna obsada kierowców. Każdy kto ma świadomość, iż za kierownicą prowadzi wyspany i wypoczęty kierowca, od razu jest mu lepiej. Tak, to prawda. Wypoczynek naszych kierowców to nasz priorytet. Cieszymy się kiedy nasi Pasażerowie chwalą nas za dobrą i bezpieczną podróż. To daje naszym kierowcom jeszcze większej motywacji do dalszej pracy.

Aby podwoić bezpieczeństwo naszych Klientów nasza firma korzysta z najnowszych programów do przewozów pasażerskich. Co daje taki program? Oczywiście, trasy logistycznie są krótkie, a podróż pasażera jest skracana do minimalnego czasu przejazdu. Nasi kierowcy posiadają mobilne aplikacje w swoich smartfonach. Nowoczesne technologie pomagają nam każdego dnia.

Zachęcamy Państwa do bezpiecznego podróżowania naszymi busami do Holandii i Niemiec.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie bezpieczeństwa i działalności naszej firmy, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerami telefonów +48 539 255 255 (Polska) i +31 683 314 456 (Holandia).

Życzymy bezpiecznego podróżowania.

«powrót