+48 539 255 255
   +31 683 314 456

2018-04-10

Czym można jechać do Holandii?


Czym można jechać do Holandii?

Wielu z naszych rodaków podejmuje decyzję o podjęciu pracy za granicą. Najczęściej na kraj zarobkowy wybierają Niemcy i Holandię. Dlatego nasza oferta przewozu osób busami skierowana jest właśnie do nich. Transport lotniczy czy kolejowy nie zawsze jest w komfortowych cenach, więc tanie i bezpieczne podróżowanie busami, to najlepszy rodzaj transportu w Europie. A Holandia to kraj z wielkimi perspektywami do pracy dla każdego.

Nasza działalność przewozu osób na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia prowadzimy zgodnie z licencją i największymi priorytetami bezpieczeństwa dla naszych pasażerów. Do tych priorytetów bezpieczeństwa należą m.in. podwójna obsada kierowców i ubezpieczenia na czas podróży. Ponadto dbamy o wygodę i komfort naszych klientów podczas jazdy używając klimatyzacji, ogrzewania postojowego, projektora DVD i korzystamy z najnowszych programów do przewozów pasażerskich, które podróż naszych pasażerów skracają do minimum.

Wszystkich zainteresowanych przewozem osób busami do Holandii, zapraszamy do zapoznania się z naszym regulaminem przewozu i skorzystania z atrakcyjnych cen przejazdu.

Busy do Holandii to najlepsza alternatywa dla szybkie, tanie i bezpieczne podróżowanie.

Z nami zawsze będzie Państwu po drodze.

«powrót