+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


2021-06-22

Busy do Holandii i Niemiec po jednej trasie


Busy do Holandii i Niemiec po jednej trasie

Jeden kurs - jedna trasa. Tak, dzięki naszej licencjonowanej działalności przewozu osób na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia, możemy spełnić marzenia naszych Pasażerów. Dwa kraje Europy Zachodniej w zasięgu ręki to jedyna okazja dla osób poszukujących bezpiecznego transportu w dobrej cenie. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu nowoczesnych busów marki Renault Trafic, które przechodzą systematyczne przeglądy techniczne, a podwójna obsada kierowców jeszcze bardziej podwyższa bezpieczeństwo na całej trasie do Holandii i z powrotem.

Podróż naszymi busami przez dwa wspaniałe kraje to nie tylko bezpieczeństwo, ale wygoda i komfort. Nasza obsada kierowców dba o każdy szczegół dotyczący wygody naszych Pasażerów, którzy do swojej dyspozycji mają wygodne fotele, ogrzewanie postojowe, a latem klimatyzację. Dodatkowo dla umilenia czasu mamy system DVD oraz zasilanie 220 V. Ale zachęcamy do oderwania wzroku od filmów na rzecz przepięknych widoków na niemieckie krajoobrazy, a w Holandii na cudowne wiatraki i pola tulipanów. Nasz obszar działania znajdą Państwo na naszej stronie, gdzie serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy mieszkańców czterech województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko - pomorskiego i okolic do wspólnej podróży przez Niemcy do Holandii. Rezerwacji miejsc w naszych busach mogą Państwo dokonywać pod numerami telefonów Polska (+48 539 255 255) i Holandia (+31 683 314 456) oraz przez portal społecznościowy Facebook, gdzie na bieżąco odpowiadamy na wszystkie Państwa pytania.

Zapraszamy do wspólnego podróżowania z naszą firmą ZorroTrans.

«powrót