+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


2021-06-29

Wozimy paczki do Holandii


Wozimy paczki do Holandii

Nasza firma zajmuje się również przewozem paczek, dokumentów, przekazów pocztowych, przekazów pieniężnych i wszystko to na obsługiwanej trasie Polska-Niemcy-Holandia, z adresu pod wskazany adres. Oczywiście bardzo mocno nadmieniamy, iż przewóz paczek nie koliduje z przewozem osób, jak i z czasem podróży, ponieważ odbiór i dostarczenie odbywa się tylko i wyłącznie po zaplanowanej trasie przejazdu. Dlatego każdy z Państwa może nadać u nas taką przesyłkę w dobrej cenie i w bardzo dobrym czasie realizacji. Paczka do Holandii w jeden dzień? Super!

Jak odbywa się realizacja tej usługi? Zamówienie należy złożyć telefonicznie lub za pomocą emaila, następnie na przesyłce musimy napisać dokładny oraz czytelny adres nadawcy i odbiorcy wraz z numerami telefonów, a opłatę uregulować przed nadaniem lub po dostarczeniu przesyłki. Wybór pozostawiamy Państwu. Przypominamy, iż nie nadajemy rzeczy wykluczonych z transportu lądowego takich jak: tytoń (papierosy), narkotyki, alkohol i inne rzeczy niebezpieczne i szkodliwe dla zdrowia.

Więcej o warunkach i zasadach przewozu paczej naszą firmą uzyskają Państwo pod numerami telefonów: +48 539 255 255 (Polska) i +31 683 314 456 (Holandia) oraz na pośrednictwem mediów społecznościowych.

W terminie, szybko i wygodnie - to zalety naszej usługi przewozu paczek.

Zapraszamy do współpracy.

«powrót