+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


2021-07-08

Nowy bus w naszej flocie


Nowy bus w naszej flocie

Miło nam Państwu zaprezentować naszego nowego busa, który dołączył do naszej floty ZorroTrans. Nowy bus to bardzo dobrze znana nam marka Renault Trafic zarejestrowany również na 9 osób. Wyposażenie nowego busa spełnia wszystkie oczekiwania naszych Pasażerów, jak i naszych kierowców. Oczywiście do stałego komfortu zaliczamy wygodne fotele, dwubiegową klimatyzację, ogrzewanie postojowe, zasilanie 220 V. Nowy bus to przede wszystkim bezpieczeństwo jazdy na całej międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia dzięki nowoczesnemu systemowi GPS oraz wysokim standardom norm europejskich dotyczących emisji spalin Euro 5. Dodatkowo jesteśmy ekologiczni i przyjaźni środowisku, co nas bardzo cieszy.

Zalety naszego nowego busa to:

Zachęcamy naszych stałych, jak i nowych Pasażerów do wspólnej podróży naszym nowym busem oraz pozostałymi busami, które mamy w stałym wyposażeniu. Zapraszamy mieszkańców czterech województw (lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko - pomorskiego i okolic) do rezerwacji miejsc w naszych busach do Niemiec i Holandii. Obszar naszego licencjonowanego działania dostępny jest na naszej stronie. Polecamy również usługę przewozu paczek, która dzięki nowemu busowi zwiększy dostępność odbioru przesyłek.

Rezerwacji miejsc w naszych busach do Holandii i Niemiec dokonywać można pod numerami telefonów: +48 539 255 255 (Polska) i +31 683 314 456 (Holandia) oraz za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku. Odpowiadamy bardzo szybko i rzetelnie. Służymy Państwu przez cały czas także pod adresem email: biuro@zorrotrans.pl

Czekamy na Państwa opinie u naszych kierowców odnośnie komfortu jazdy nowym busem marki Renault Trafic.

Życzymy przyjemnej i komfortowej podróży do Holandii.

«powrót