+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


2021-08-16

Busy do Niemiec codziennie


Busy do Niemiec codziennie

Busy do Niemiec codziennie to nasza oferta dla osób ceniących sobie szybkie i tanie podróżowanie licencjonowanym przewoźnikiem jakim jest nasza firma. Busami do Niemiec najczęściej podróżują osoby pracujące na niemieckim rynku, ale mamy też miłośników niemieckiego jedzenia i pięknych atrakcji turystycznych. Nasz przewóz osób odbywa się na międzynarodowej trasie Poska-Niemcy-Holandia, dlatego możemy zabrać Państwa nie tylko do Niemiec, ale także do przepięknej Holandii.

Busy do Holandii to także codzienne kursy, które wykonujemy z myślą o naszych zarówno stałych jak i nowych klientach. Oferujemy Państwu busy do Niemiec i Holandii na stałej trasie, która jest bezpieczna, szybka i znana naszym kierowcom. Ponadto nasza podwójna obsada kierowców zapewni szybszą i bezpieczniejszą podróż niż własnym autem. Nasze busy to nowa flota, która gwarantuje Państwu bezpieczną i komfortową jazdę na tak dalekiej trasie. Zapewniamy również takie wygody jak dwubiegowa klimatyzacja, która w okresie letnim sprawdza się idealnie.

Więcej o naszym licencjonowanym przewozie osób do Niemiec i Holandii przeczytają Państwo na naszej stronie, a rezerwacji miejsc w busach do Niemiec i Holandii można dokonywać codziennie pod numerami telefonów +48 539 255 255 (Polska) i +31 683 314 456 (Holandia) oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy także przewóz paczek na trasie Niemcy-Holandia, o którym szerzej piszemy także na naszej stronie.

Busy do Niemiec i Holandii codziennie z Państwem.

Zapraszamy.

«powrót