+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


2021-08-23

Z nami zawsze na czas


Z nami zawsze na czas

Nowoczesność bardzo mocno sprzyja naszej licencjonowanej działalności przewozu osób, a mamy na myśli najnowszy system GPS, który jest na wyposażeniu naszych nowych busów marki Renault Trafic. Dlaczego o tym wspominamy? Dlatego, że to właśnie dzięki najnowszej technologii jesteśmy zawsze na czas. Tak, zawsze na czas w Polsce, kiedy tęsknią Państwo za domem, albo w Holandii, gdzie czekają na Państwa piękne atrakcje. Nasz system GPS to bardzo dokładna mapa, która zawsze zawiezie Państwa do celu. A czym jest GPS? GPS to system nawigacji satelitarnej, stworzony przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych, który swoim zasięgiem obejmuje cały świat w celu dostarczenia danemu użytkownikowi informacji o jego położeniu, a także na ułatwieniu nawigacji po terenie w jakim się znajduje. Najczęściej wykorzystywany jest w transporcie drogowym (pozycja samochodu).

Nasi kierowcy na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia z systemu GPS korzystają codziennie. Ustalenie adresu nie tylko w Holandii jest łatwe, ale również w Polsce radzimy sobie bardzo dobrze. Wiadomo, że każdy z naszych Pasażerów pochodzi z czterech województw (lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko - pomorskiego oraz okolic) i trudno znać wszystkie miejscowości. Dlatego cieszymy się, że nasza lokalizacja jest szybka i bezbłędna. Ale to nie tylko GPS daje nam punktualność, ale także wieloletnie doświadczenie naszych kierowców. To oni potrafią obsłużyć nowoczesne urządzenia, które sprawnie wyznaczają wybrany cel.

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie naszego licencjonowanego przewozu osób do Holandii, to zapraszamy do zadawania pytań za pośrednictwem Facebooka oraz pod numerami telefonów +48 539 255 255 (Polska) i +31 683 314 456 (Holandia). Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od 08:00 do 22:00.

Busy do Holandii zawsze na czas.

«powrót