+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


2021-08-27

Czy busy do Holandii są potrzebne?


Czy busy do Holandii są potrzebne?

Busy do Holandii są potrzebne dla wielu naszych rodaków, którzy wyjeżdżają do innego kraju z wielu powodów. Jednym z tych powodów jest wyjazd za lepszą pracą, za lepszą sytuacją materialną, która nie zawsze daje satysfakcję w naszym kraju. Dlatego nasza firma powstała właśnie z myślą o przewozie osób do Holandii, a także do Niemiec, gdzie sytuacja jest bardzo podobna.

Nasza firma od początku swojej działalności na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia z wielką troską dba o wszystkich swoich Pasażerów. Zapewniamy podwójną obsadę kierowców, jeździmy nowoczesnymi i wygodnymi busami, a wszystko to przekłada się na bezpieczną i komfortową jazdę na długiej trasie. Staramy się układać grafik zgodnie z Państwa życzeniem oraz szybciutko odpowiadać na Państwa pytania. Staramy się także być pomocni, kiedy pierwszy Państwa wyjazd do Holandii jest trudny i bolesny. Ale wszystko to daje nam jeszcze więcej siły do dalszej jazdy busami na naszej wymarzonej trasie do Holandii.

Zachęcamy mieszkańców województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko - pomorskiego oraz okolic do podróżowania busami do Holandii i Niemiec właśnie z nami. Nasza praca jest potrzebna każdemu z Państwa, dlatego zapraszamy do całorocznej współpracy z naszą firmą Zorro Trans.

Rezerwacji miejsc w naszych busach można dokonywać na następujące sposoby:

Zawieziemy wszędzie z uśmiechem! Czujemy się potrzebni, więc nasza praca ma sens dzięki Państwu.

Busy do Holandii są zawsze potrzebne!

«powrót