+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


2021-09-16

Wypoczęci kierowcy w naszym zespole


Wypoczęci kierowcy w naszym zespole

Podwójna obsada kierowców w naszych busach gwarantuje naszym Pasażerom wyspanych i wypoczętych ludzi za kierownicą. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi kierowcy czują się wyśmienicie, są wyspani, wypoczęci i pełni nowej energii do dalszej jazdy na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia.

Wypoczęci kierowcy to przede wszystkim bezpieczeństwo na całej trasie dla wszystkich podróżujących busami do Holandii. Jazda z wypoczętym kierowcą jest bezpieczna, bardziej energiczna, a kierujący skupiony jest na swoim najważniejszym zadaniu - dotarcia do celu w Polsce, Niemczech czy Holandii. Oczywiście wypoczęty kierowca to także miła atmosfera podczas długiej podróży w busach, która jest wygodna i komfortowa. Nasze busy do Holandii wyposażone są w wygodne fotele, dwubiegunową klimatyzację, ogrzewanie postojowe i wiele innych ważnych rzeczy, które mają wpływ na komfortowe podróżowanie. Siadając za kierownicą każdego naszego busa dbamy o Państwa poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie podroży.

Busy do Holandii z podwójną obsadą kierowców to także bardzo duże doświadczenie za kierownicą każdego naszego pracownika. Wieloletnie prowadzenie pojazdu na międzynarodowych drogach wiąże się ze znajomością przepisów drogowych obowiązujących w Unii Europejskiej, jak i gwarancją spokoju naszych kierowców. Nie ma nic bardziej groźnego niż pośpiech czy próba nadrobienia czasu. Dlatego nasi kierowcy są doświadczeni, wypoczęci i chętni do swojej pracy.

Zachęcamy mieszkańców czterech województw (lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko - pomorskiego oraz okolic) do zapoznania się z naszą ofertą licencjonowanego przewozu osób na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia.

Gwarantujemy Państwu codzienne busy do Holandii z wypoczętą kadrą kierowców. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami telefonów: +48 539 255 255 (Polska) i +31 683 314 456 (Holandia). Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od 08:00 do 22:00.

Busy do Holandii to bezpieczna podróż z firmą ZorroTrans.

«powrót