+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


2021-09-22

Jesienna podróż do Holandii naszymi busami


Jesienna podróż do Holandii naszymi busami

Do Holandii można przyjeżdżać z wizytą przez cały rok bez względu na pogodę. Bowiem pogoda zależna jest od regionu, ale jeśli ktoś z Państwa uwielbia "babie lato", to wrzesień i październik będą jak najbardziej odpowiednie. W tych miesiącach robi się trochę chłodniej, ale tym samym jest mniej turystów, a my mamy więcej miejsca w muzeach czy w restauracjach. Mimo wszystko, klimat w Niderlandach jest całkiem przyjemny i warty zwiedzania.

Busy do Holandii to nasza propozycja dla miłośników jesiennych wojaży. Nasze busy to komfortowe samochody wyposażone w dwubiegunową klimatyzację, wygodne fotele, ogrzewanie postojowe, a dla umilenia całej podróży mamy mnóstwo ciekawych filmów. Ponadto nasza miła podwójna obsada kierówców zapewni Państwu bezpieczną podróż na całej międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia oraz służy pomocą w odnalezieniu wskazanego adresu dzięki nowoczesnemu systemowi GPS.

Dodatkowo oferujemy usługę przewozu paczek na całej trasie do Holandii. Przypominamy, iż przewóz paczek nie koliduje z przewozem osób, jak i z czasem podróży, ponieważ odbiór i dostarczenie odbywa się tylko i wyłącznie po zaplanowanej trasie przejazdu. Nasza usługa jest konkurencyjna cenowo i czasowo w porównaniu do innych spedycji. Dlatego zachęcamy do wysyłki paczek do rodziny do Holandii, a my dostarczymy je pod drzwi.

Zachęcamy mieszkańców województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko - pomorskiego oraz okolic do jesiennego podróżowania naszymi bezpiecznymi busami. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie pod numerami telefonów: +48 539 255 255 (Polska) i +31 683 314 456 (Holandia) oraz za pośrednictwem naszego profilu na FB, który obsługujemy na bieżąco.

Jesień w Holandii to przyjemność. Busy do Holandii gotowe do wyjazdu.

Zapraszamy do nas.

«powrót