+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


2021-09-29

Rower to środek transportu dla Holendrów


Rower to środek transportu dla Holendrów

Rower po I Wojnie Światowej w Holandii stał się niezwykle popularnym środkiem lokomocji i zostało tak do dnia dzisiejszego. Dlatego też Holandia posiada najgęstszą sieć świetnie oznakowanych dróg rowerowych zarówno w miastach, jak i poza nimi. Ciekawostką jest fakt, iż Holandia jest jedynym krajem na świecie, który liczy więcej rowerów niż mieszkańców. Jazdę rowerem bardzo mocno ułatwia systemem specjalnego oznakowania tras rowerowych tzw. sieć rowerowych węzłów z bardzo dokładnymi mapami tras rowerowych, które można nabyć w sklepach informacji turystycznej. To bardzo zdrowotna i ekologiczna inicjatywa mieszkańców tego kraju.

W naszym kraju rower to raczej rekreacyjny środek transportu. Korzystają z niego dzieci i dorośli, ale chyba bardziej wolimy samochody. Nasza licencjonowana działalność przewozu osób obliguje nas do korzystania z samochodów z racji wykonywanego zawodu. Ale nasze busy do Holandii są ekologiczne, ekonomiczne i bezpieczne. Trudno tyle tysięcy kilometrów jechać rowerem do kraju tulipanów, dlatego zachęcamy mieszkańców województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko - pomorskiego oraz okolic do podróżowania naszymi busami. Gwarantujemy wygodną i komfortową jazdę nową flotą oraz podwójną obsadą kierowców. Z nami zawsze dotrą Państwo na czas i wybrane miejsce.

Dodatkowych informacji o przewozie osób naszymi busami do Holandii i Niemiec uzyskają Państwo pod numerami telefonów: +48 539 255 255 (Polska) i +31 683 314 456 (Holandia).

Busy do Holandii zapraszają do wspólnej podróży.

«powrót