+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


2021-10-13

W ciepłym busie do Holandii


W ciepłym busie do Holandii

Październikowe dni mogą być już dość chłodne i wymagają od nas cieplejszej odzieży. Także w aucie bez włączenia ogrzewania nie ma mowy. Dlatego bardzo ważne jest sprawne ogrzewanie we wszystkich samochodach, zarówno w tych osobowych, ciężarowych czy busach.

Nasze busy do Holandii to nowe i nowoczesne auta wyposażone w ogrzewanie, w tym ogrzewanie postojowe. Dla osób podróżujących na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia to bardzo przydatna funkcja, o której zapewne przekonali się Państwo o tym wielokrotnie. Chłodne dni i noce potrafią dać się we znaki, dlatego nasza firma przechodzi systematyczne przeglądy w autoryzowanym serwisie, które zapewniają bezpieczeństwo na całej trasie. Ponadto busy do Holandii czy busy do Niemiec w swojej komfortowej jeździe mają wiele wygód, w tym m.in. dwustrefową klimatyzację, wygodne fotele, czy możliwość skorzystania z zasilania 220 V, co w obecnych czasach jest niezbędne.

Busy do Holandii kursują niezależnie od pogody, więc jesienne podróżowanie z naszą firmą jest przyjemne, ciepłe i bezpieczne. Zatem zachęcamy mieszkańców województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko - pomorskiego oraz okolic do wspólnej, jesiennej przygody z naszą licencjonowaną firmą przewozową. Oprócz przewozu osób oferujemy Państwu również usługi przewozu paczek, o których szerzej piszemy na naszej stronie.

Dodatkowych informacji o przewozie osób naszymi busami do Holandii i Niemiec uzyskają Państwo pod numerami telefonów: +48 539 255 255 (Polska) i +31 683 314 456 (Holandia).

Ciepła atmosfera zawsze towarzyszy w naszych busach do Holandii.

Zapraszamy.

«powrót