+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


2021-10-21

Usługi przewozu paczek do Holandii


Usługi przewozu paczek do Holandii

Usługa przewozu paczek naszymi busami do Niemiec i Holandii działa bardzo dobrze, sprawnie i szybko. Przewóz paczek busami jest przede wszystkim konkurencyjny cenowo i czasowo zarówno dla nadawcy, jak i odbiorcy. Oczywiście paczki można nadawać w obie strony, z Polski do Holandii, czy z Holandii do Polski. Ważne jest, aby dokładnie na paczce umieścić dane odbiorcy i nadawcy wraz z numerami telefonów. Za przesyłkę może zapłacić zarówno nadawca, jak i odbiorca u naszych kierowców.

Przewóz paczek to bardzo szybka usługa kurierska, bowiem codzienne kursy do Holandii zapewniają Państwu częste terminy oraz bardzo szybką realizację dostawy. Paczki są bezpieczne, nie rzuca sie nimi, a nasi kierowcy dbają o ich stan na całej międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia. Maksymalna waga paczki do 30 kg, wielkość i rozmiar odpowiadający standardowej walizce podróżnej lub torby. Ponadto zabrania się przewozu rzeczy wykluczonych z transportu lądowego takich jak: alkohol, narkotyki, tytoń i inne rzeczy niebezpieczne i szkodliwe dla zdrowia.

Jeśli mają Państwo potrzebę wysłania paczki do Niemiec czy do Holandii, to zapraszamy do nas. Dowieziemy Państwa paczuszkę na wskazany adres - szybko i bezpiecznie. Przypominamy, iż przewóz paczek nie koliduje z przewozem osób, jak i z czasem podróży, ponieważ odbiór i dostarczenie odbywa się tylko i wyłącznie po zaplanowanej trasie przejazdu.

Zachęcamy mieszkańców województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko - pomorskiego oraz okolic do nadawania paczek do Holandii w naszych busach.

Dodatkowych informacji zarówno o przewozie osób, jak i paczek udzielimy Państwu pod numerami telefonów: +48 539 255 255 (Polska) i +31 683 314 456 (Holandia). Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa przez 7 dni w tygodniu od godz. 08:00 do godz. 22:00 oraz na naszym profilu firmowym na FB.

Przewóz paczek do Holandii to tylko z nami. Zapraszamy.

«powrót