+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


2021-11-09

Czy jedzie z nami dwóch kierowców?


Czy jedzie z nami dwóch kierowców?

Zawsze. Tak za każdym razem brzmi nasza odpowiedź. Cieszymy się, że nasi Pasażerowie zadają konkretne pytania odnośnie bezpieczeństwa na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia. Cieszymy się również, iż możemy spełnić najważniejsze oczekiwanie Państwa, czyli zapewnić bezpieczną podróż o każdej porze roku. Ale podwójna obsada kierówców to nie tylko bezpieczeństwo podczas długiej drogi, ale także:

Podwójna obsada kierowców to standardowa procedura, która od początku naszej licencjonowanej działalności przewozu osób sprawdza się idealnie. Nasi kierowcy to osoby z wieloletnim doświadczeniem w jeździe po międzynarodowych drogach i z doskonałą znajomością międzynarodowych przepisów drogowych. Trasę busami do Holandii przemierzają codziennie - rano i wieczorem. Dodatkowym plusem bezpiecznej jazdy jest nasza nowa flota busów, o którą dbamy najlepiej jak możemy.

Zapraszamy mieszkańców czterech województw (lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko - pomorskiego i ich okolic) do zapoznania się z naszą ofertą busów do Holandii na naszej stronie oraz pod numerami telefonów +48 539 255 255 (Polska) i +31 683 314 456 (Holandia).

Zachęcamy do rezerwacji miejsc w naszych busach do Holandii.

Życzymy bezpiecznej i szerokiej drogi.

«powrót