+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


2021-11-16

Rezerwacja miejsc w naszych busach na okres świąteczny


Rezerwacja miejsc w naszych busach na okres świąteczny

Zachęcamy Państwa do rezerwacji miejsc w naszych busach na okres świąteczny 2021 - 2022. Bowiem czas bardzo szybko leci, a zanim się spostrzeżemy, to nastanie najważniejszy dla wszystkich czas Świąt Bożego Narodzenia. Większość naszych rodaków pracujących właśnie w Niemczech i Holandii marzy o spędzeniu najpiękniejszych chwil w tym czasie przy rodzinnym stole, wśród najbliższych. Dlatego nie czekajmy do ostatniej chwili z rezerwacją miejsc w naszych busach kursujących na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia.

Zachęcamy mieszkańców czterech województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko - pomorskiego i ich okolic, do wcześniejszej rezerwacji miejsc za pośrednictwem następujących sposobów:

Oczywiście prosimy o podanie następujących danych:

Zawsze służymy Państwu pomocą i jesteśmy do Państwa dyspozycji każdego dnia od 8.00 do 22.00 przez cały tydzień. Wiemy jak ważny jest to dla Państwa czas powrotu do domu na święta, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby bezpiecznie dowieźć Państwa pod wskazany adres w Polsce.

Życzymy bezpiecznych powrotów na święta z firmą ZorroTrans.

Busy do Holandii gotowe do drogi.

«powrót